Cep Telefonu ile Uzaktan Bahçe Sulama Sistemi Özellikle tarım alanlarında su kuyularının veya pompaların cep telefonu ile kontrolünü sağlar.

Çalışma süresi cep telefonu ile kolayca ayarlanabilmekte, pompanın durumu SMS mesajları ile takip edilebilmekte, cihaz elektrik kesintilerini bildirerek elektrik geldiğinde ayarlanan çalışma süresine devam etmektedir. Çalışma süresi istenilen saat veya dakikaya ayarlanabilir.

Dijital girişi sayesinde bildirim alınabilir (Örneğin manyetik kontakla açılan kapı bilgisi, termik arıza bilgisi vb.). Cihaza bağlı telefon numarası aranarak durum raporu alınabilir. Alarm durumlarında veya rapor taleplerinde (elektrik kesintisi, güç kaynağı, termik arıza, kapı açık bilgisi, açık/kapalı röle bilgisi, programlanmış, röle bilgisi ve kalan süre) anlık bilgi sms ile alınabilir.

Üzerinde bulunan mikrofon sayesinde cep telefonu ile çalıştığı ortam dinlenebilir, pompanın çalışma sesini dinleyebilirsiniz. Bildirim mesajları düzenlenebilir ve farklı dillerde bildirimler yapılabilir. Cihaz makrolarla programlanabilir.

Özellikler

 • 3 Röle
 • ARM işlemci
 • 10 Adet Yönetici numara kayıt
 • Tetik süresi, şifre gibi birçok parametre SMS ile ayarlanabilir
 • SMS ile kişi kolaylıkla eklenebilir-çıkartılabilir
 • 12V-24 DC voltajı çalışma aralığı
 • 3 adet input – Makro ile yönetilebilir, programlanabilir
 • 1 adet – 3Metre Anten
 • 1 Adet Pil
 • Makrolar ile röle ve girişler programlanabilir
 • Ek kart ile röle sayısı artırılabilir
 • Ortam sesi dinlenebilir
 • Zaman ayarlanabilir, elektrik kesintisinde, pompa otomatik durdurulur ve elektrikler geldiğinde, kaldığı yerden devam edebilir
 • Cihaza takılı cihaz telefon numarası aranarak durum raporu alınabilir
 • Dijital girişi sayesinde bildirim alınabilir (Örnek; kapak açıldı bilgisi, termik arızası gibi)
 • Elektrik geldiğinde hemen pompa aktif olmaz, pompayı korur
 • Su ve elektrik tasarrufu sağlar
 • %100 Yerli Üretim

Kullanım Alanları

 • Tarımsal pompalar
 • Kuyular
 • Uzaktan açma-kapama yapılacak her türlü endüstriyel alan
 • Zaman ayarlı sulama alanlarında

Remote Garden Irrigation System with Mobile Phone

With the Remote Garden Irrigation System with a Mobile Phone Developed by Neuron Technology, You Can Remotely Control All the Irrigation Processes of Your Garden with Automation

Nöron Teknoloji olarak, bahçenizin sulama ihtiyaçlarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz yenilikçi bir ürün sunuyoruz: Cep Telefonu ile Sulama Kontrol Sistemi. 

Bu ürünümüz, tarımsal sulama sürecini daha verimli hale getirmek ve bahçe sulamanızı uzaktan kontrol etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. 

Artık bahçelerinizi sulamak için başında durmanıza gerek yok; cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz akıllı bir sulama çözümü ile bahçenizin bakımını kolaylaştırabilir insan gücünden ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gelişmiş GSM uzaktan kontrol teknolojisi sayesinde, cep telefonunuz üzerinden SMS göndererek bahçe sulama sistemini etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Sistemi çalıştırmak veya durdurmak, sulama zamanlamasını ayarlamak veya sulama alanlarını belirlemek için basit bir dokunuşla cep telefonunuzu kullanmanız yeterli olacaktır. 

Bu sayede, bahçenizin sulama programını herhangi bir zamanda kolaylıkla düzenleyebilir ve ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz.

Cep Telefonu ile Otomatik Sulama Sistemi, etkili ve hassas bir sulama için gelişmiş özelliklere sahiptir. Sulamayı hava durumuna ve toprağın su ihtiyacına göre kendiniz ayarlayabileceğiniz gibi belli periyotlarla otomatik çalışacak şekilde de ayarlayabilirsiniz. Bu sistemin en büyük avantajlarından biri de su tasarrufu sağlamasıdır.

Cep Telefonu ile Sulama Kontrol Sistemi‘ nin bir diğer büyük avantajı, uzaktan kontrol imkanı sunmasıdır. 

İşte ya da seyahatte olduğunuzda bile, cep telefonunuz aracılığıyla bahçenizi sulayabilirsiniz. 

GSM uzaktan kontrol modülümüz sayesinde, istediğiniz herhangi bir yerden sulama sisteminizi kontrol edebilir ve sulama programınızı anında değiştirebilirsiniz ayrıca sistem üzerinde sadece bir adet sim kart yeterli olmaktadır cep telefonunun sistem üzerinde bulunmasına gerek yoktur. 

Cep Telefonu ile Sulama Sistemi, kolay kurulum ve kullanım avantajıyla da öne çıkar. 

Sistemi kurmak için karmaşık teknik bilgilere veya profesyonel yardıma ihtiyaç duymazsınız. Basit adımları takip ederek, kısa sürede sistemi kurabilir ve bahçenizi sulamaya başlayabilirsiniz. Kompakt ve dayanıklı tasarımıyla, sulama sistemi dış etkenlere karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Cep Telefonu ile Sulama Sistemi, çiftçiler, bahçe sahipleri ve seracılar için ideal bir çözümdür. Sistem, tarımsal sulama sürecini daha verimli ve kolay hale getirirken, su tasarrufu sağlar ve bahçenizin verimini artırır.

Ayrıca, uzaktan erişim özelliği sayesinde, bahçenizin sulama ihtiyaçlarını her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Nöron Teknoloji’nin Cep Telefonu ile Sulama Sistemi, kullanıcı dostu arayüzü, gelişmiş elektronik otomasyon özellikleri ve geliştirmeye açık programlanabilir özelliğiyle bahçe sulama yönetimini baştan sona kolaylaştırır. 

Üstün teknolojiyle tasarlanmış bu sistem, sizin için birçok avantaj sağlar ve bahçenizin özel sulama otomasyonu ihtiyaçları için geliştirilebilir.

Cep Telefonu ile Uzaktan Bahçe Sulama Sistemi ile bahçenizin sulama sürecini yönetmek artık çok daha kolay ve pratik. Siz de bu yenilikçi çözümle bahçenizdeki bitkilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir, doğal güzelliğini koruyabilir ve su kaynaklarını daha verimli kullanabilirsiniz. 

Hemen Cep Telefonu ile Bahçe Sulama Sistemi fiyatları ve ürünümüzün gelişmiş özellikleri hakkında bilgi almak için iletişime geçin sizlere en doğru çözüm için yardımcı olalım.