Cep telefonu ile uzaktan kontrol sistemleri (GSM uzaktan kontrol çözümleri) grubundaki ürünlerin tamamı Nöron Teknoloji ar-ge bölümü tarafından yılların tecrübe ve birikimi ile geliştirilmiştir. Bu sayfada yer alan ürünler dışında GSM ile uzaktan kontrol edilebilen özel otomasyon projeleriniz için iletişim sayfasından bizlere ulaşarak fiyat isteyebilirsiniz.

Cep telefonu ile uzaktan kontrol sistemleri, günümüzdeki yoğun ve hareketli yaşam tarzıyla birlikte gelen ihtiyaçları karşılamak ve kullanıcılara bir dizi kolaylık sunmak için geliştirilmiş bir teknolojidir. İşte cep telefonu ile uzaktan kontrol sistemlerine neden ihtiyaç duyulduğunu ve sağladığı kolaylıkları aşağıda bulabilirsiniz

Cep Telefonu ile Uzaktan Kontrol Sistemleri Konfor ve Kolaylık Sağlar

Cep telefonu ile uzaktan kontrol sistemleri, evde veya iş yerinde bulunduğunuz yerden çeşitli cihazları kontrol ederek konfor ve kolaylık sağlar.

Örneğin, evdeki ışıkları veya klimayı cep telefonunuzdan açıp kapatabilir, güvenlik sistemlerini etkinleştirip devre dışı bırakabilir veya müzik sistemini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, yerinizden kalkmadan istediğiniz otomasyonu yapabilir ve yaşam alanınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Cep telefonu ile uzaktan kontrol otomasyon çözümleri, uzaktan cep telefonu ile tarımsal sulama otomasyonu, kuyu ve depo otomasyonu, depo boşaldığında otomatik olarak kuyudan su çekilmesi ve deponun yeteri kadar doldurulması ile su taşmasının önlenmesi amacıyla da kullanılmaktadır.

NVD-3306 Cep Telefonu ile Uzaktan Bariyer Açma (2k)

 • Kart okuyucuya veya kumandaya gerek kalmadan, bina, site ve otoparklardaki bariyer girişleri ve kapılar kolayca kontrol edilebilir. Sadece kayıtlı kişiler, bariyer ve kapıları açabilirler.
 • Numaraların eklenip çıkarılması çok kolaydır ve istenirse iki kapı aynı anda kontrol edilebilir. Kullanımı son derece basittir ve son kapıyı açan 50 kişinin kaydı tutulabilir. Cihaz 1280 numaraya kadar kaydedebilir.
 • Numaralar, cihaza Bluetooth aracılığıyla veya uygulama kullanarak yüklenebilir ve şifre kontrolü sayesinde yetkisiz kişilerin erişimi engellenebilir.

NVD-3305 Cep Telefonu ile Uzaktan Bariyer Açma (3k)

 • Bina girişleri, site girişleri ve otoparklarda bulunan kollu bariyerler, mantar bariyerler, yana kayar kapılar, turnikeler ve bahçe kapıları için kumanda veya kart okuyucu kullanımı gerektirmeden kontrol imkânı sağlayan pratik bir çözümdür.
 • Sadece kayıtlı kişiler, bariyeri ya da kapıları açabilir ve kolaylıkla numara eklenebilir ya da çıkarılabilir. İstenildiğinde eş zamanlı 2 kapı kontrol edilebilir ve kullanımı son derece kolaydır.
 • Son kapıyı açan 50 kişinin log kaydı alınabilir ve 1280 numara kaydedilebilir. Numaralar, uygulama aracılığıyla yüklenebilir, yönetilebilir ve ayarlanabilir. Ayrıca şifre kontrolü sayesinde, yetkisiz kişilerin işlem yapması engellenir.

Cep Telefonu ile Uzaktan Kepenk Açma Cihazı

 • Dükkanlar ve işyerleri için özel olarak geliştirilmiş GSM kepenk kontrol cihazımızla kepenkler artık kumanda gerektirmeden açılıp kapatılabilir.
 • Bu sayede kumandalar kolayca kopyalanarak kepenkler istenmeyen kişiler tarafından açılmaz.
 • Personel kumandası dışında kepenkler istenildiği zaman açılıp kapatılabilir ve her açılıp-kapatıldığında yönetici numaralarına bildirim gider, böylece ek bir güvenlik de sağlanmış olur.
 • Kepenk açıldığında, yöneticilere SMS veya arama yoluyla bilgi verilebilir. Bu sayede kepenklerin kim tarafından açıldığı veya kapandığı kayıt altına alınabilir ve işyerlerinde güvenlik artırılabilir.
 • Kepenk zorla açılmaya çalışıldığında, yöneticilere SMS veya arama ile bildirim gönderilebilir. Elektrik kesintisi durumunda ise yöneticiler SMS ile bilgilendirilebilir.

Cep Telefonu ile UHF Bariyer Açma Cihazı

 • Kumandaya ya da kart okuyucuya gerek kalmadan bina, site ve otopark alanlarındaki bariyer girişlerini ve kapıları kontrol etmek için özel geliştirilmiş bir ürün mevcuttur.
 • Kollu bariyer, mantar bariyer, yana kayar kapı, turnike, bahçe kapısı gibi farklı tiplerdeki kapılarda güvenle kullanılabilir. UHF okuyucu entegrasyonu sayesinde, araçlar UHF etiketleri ile otomatik olarak giriş-çıkış yapabilirler.
 • UHF etiketleri SMS veya uygulama ile kolaylıkla eklenebilir veya çıkartılabilir. Etiketi olmayan araçlar cep telefonu ile kayıtlı numaraları kullanarak bariyeri uzaktan açabilirler. Ayrıca istenildiğinde eş zamanlı 2 kapı kontrol edilebilir.

Cep Telefonu ile Isı / Nem Kontrol Cihazı

 • Bu cihaz, bulunduğu ortamın ısı ve nem seviyelerini ölçebilir. Kullanıcılar, cihaz üzerindeki düğmeler ve ekran aracılığıyla istedikleri alt ve üst değerleri belirleyebilirler.
 • Anlık ısı ve nem değerleri, cihazın ekranında görüntülenebilir. Eğer belirlenen ısı veya nem seviyeleri artarsa ya da azalırsa, cihaz kaydedilmiş cep telefonu numaralarına SMS ya da arama yoluyla bildirim gönderebilir.
 • Röle çekme süreleri, cihazdan veya SMS ile belirlenebilir. Üç adet opsiyonel röle alarm çıkışı kullanılabilir. Eğer ısı veya nem seviyeleri artarsa, yöneticiler cihazı arayarak istedikleri röleyi devreye alabilirler. Cihaz, %0.3 yanılma payıyla yüksek hassasiyette doğru ölçümler yapar.

NVD-3304 Cep Telefonu ile Sulama Kontrol

 • Özellikle tarımsal alanda kullanılmak üzere tasarlanan cihaz, su kuyusu veya pompaların cep telefonu ile kontrolünü sağlar. Sulamanın istenilen süre boyunca yapılmasını ve kolaylıkla açma-kapama yapılmasını mümkün kılar.
 • Cihazın çalışma süresi cep telefonu üzerinden kolaylıkla ayarlanabilir ve pompanın durumu SMS mesajları ile takip edilebilir. Elektrik kesintileri durumunda cihaz bildirim gönderir ve elektrik geldiğinde, ayarlanan çalışma süresini devam ettirir. İstenilen saat veya dakika boyunca çalışma süresi ayarlanabilir.

NVD-3320 GSM Kuyu / Depo Otomasyonu

 • Bu cihaz, depo ve kuyunun yönetimini sağlayarak, depo-kuyu otomasyonu için kullanılır. Depodaki su seviyesi belirlenen seviyenin altına indiğinde, kuyudaki cihaza SMS gönderilerek cihaz devreye sokulur ve depoya su aktarımı sağlanır. Kablosuz sistemlerin aksine, kuyu ve depodaki cihazların çalışma durumu, elektrik durumu gibi bilgiler için bildirimler alınabilir.
 • Depodaki su seviyesi istenilen seviyeye geldiğinde, depodaki cihaz kuyuya SMS göndererek su aktarımını durdurur. Bildirim mesajları kolaylıkla düzenlenebilir ve farklı dillerde bildirim yapması sağlanabilir. Makrolarla cihaz programlanabilir.